Як вилікувати сумний настрій — 2

Вчора киця Йона їздила до лікаря. Зранку вона встала, поснідала, зробила ранкову зарядку, повисіла на тюлях у великій кімнаті, проїхалась на вишитій серветці на столі, випила смачної водички з вази з букетом квітів і почала збиратись до ветеринарної лікарні. На дворі йшов дощ, а у Йони не було плащика. То вона закуталась у рожевий рушничок, вмостилась у бабуні на руках і рушила до дохтора-прохфесора.

Спочатку Йона з бабунею йшли вулицею, потім їхали в трамваї. Інші пасажири щиро тішились, що  з ними їде киця в рожевому рушничку, посміхались  і питали:

-А куди це ти, Йоночко, їдеш?

А Йоночка відповідала:

— До лікаря, щелення робити.

Прийшли в лікарню для тварин, а там стільки людей! А з ними і тварини були, звичайно, тільки Йона нікого, крім великої білої собаки, не побачила. Всі інші тварини чомусь сиділи в паперових коробках.Що то були за істоти, Йона і не здогадалась, бо лікарка тьотя Свєта вийшла , побачила Йону і каже:

— Заходь, Йоночко, без черги, бо ти ж моя сусідка.

І Йона з бабунею зайшли в лікарський кабінет. Лікарка кицю спочатку послухала, помацала животик і зробила висновок: «Мабуть, Йона, ти дуже хочеш мамою бути.»

Ага, Йона так мріяла про котенят, що навіть уявлила себе мамою. В неї обвис животик, як у справжньої киці-мами, яка годує діток. «Треба тобі, Йоно, негайно в далекі села їхати і заміж виходити»- порадила лікарка тьотя Свєта. А щоб Йона там не захворіла на лишай, тьотя зробила їй щеплення: вколола голкою в праву лапку  спеціальні ліки.

А тоді Йона знову закуталась в рожевий рушничок, вилізла до бабуні на руки і вони поїхала додому. Пакувати речі на далекі села.