Увага, шахраї !

Навряд чи хтось з читачів блогу на це купиться, але є ще інші люди.

Отже, мама принесла оголошення, на ксероксі розмножене.
Текст : «Требуются люди для поездки в Киев с 11.12.2009 по 15.12.2009 з/п 200 грн. в день, тел. 093-800-56-95,044-252-77-47.»
Мама трохи авантюристка, вирішила їм подзвонити. Київський номер дзвенів факсом, а мобільний відізвався якоюсь жінкою.
Жінка сказала, що збирають людей стояти в наметах за «Нову Україну». Будуть централізовано виїзджати з Вінниці о 17.00 10 грудня. Платитимуть 200 грн в день, житимуть в гуртожитку і ще будуть харчувати.
Але — перед поїздкою потрібно заплатити 60 грн на рахунок в Приватбанку, і з цією квитанцією прийти до автобуса.Це як аванс, який повернуть в останній день.
Мама почала розпитувати, навіщо ці гроші в банк переказувати, адже можна прийти з ними до автобуса. А, кажуть, хочемо точно знати, скільки людей поїде.
Тут мама ще почала питати, де офіс у Вінниці, а які гарантії, що ті гроші дійсно повернуть… Жінка кинула трубку.

Ми все забули про цю історію, бо мама два дні лежала з тиском, а сьогодні розповіли нам, що майже 200 людей зібрались чекати того автобуса на Київ. І всі з квитанціями, всі оплатили 60 грн. Звичайно, мобільний з оголошення мовчав.
Неважко порахувати, скільки шахраї заробили. Думаю, Вінниця не перше і не останнє місто, де вони працюють. Будьте уважні, якщо таке оголошення є, якось інформуйте людей, що це шахраї. Ніякого заробітку не буде.

Для коментарів «самі винні» пишу одразу: не всі люди мають освіту, знання і розуміння ситуації. Не всі знають, як розпізнати шахраїв. Хтось сидить без роботи і шукає будь-яку можливість .. А натомість, втрачає останні копійки.

Увага, шахраї !: 6 комментариев

 1. цікаво. крім того всього це може бути черговий камінь в чийсь город…

  схема досить таки проста, але знаючи що за мітинги платять, деякі люди можуть сприймати серйозно..шкода.
  що доводить ще раз що на платні мітинги ходити не врато. треба йти не за гроші або не ходити зовсім.

 2. Щодо городу — як виявилось, вони різним людям казали , що від різних кандидатів і політичних сил. Отака різноманітність.:)

 3. «Україна молода» від 6 лютого

  «За кілька днів до виборів у Сумах з’явилися розклеєні оголошення. Охочим пропонували попрацювати в Києві, агітуючи за одного з кандидатів у президенти…Існував лише один невеличкий нюанс. У телефонній розмові пояснювали, що для того, аби сісти до автобуса і вирушити за обіцяними благами, треба мати при собі квитанцію про перерахунок 60 гривень. Але що там ця сума порівняно навіть із заробітком до одного дня! І ніхто не здивувався, чому перерахунок має бути, наприклад, не на виборчий штаб, а на ім’я якогось Мартина Харламова…» http://www.umoloda.kiev.ua/number/1590/180/55994/

  Лохотрон триває:-(

 4. Нічого собі! Я розумію, шахраї, але невже їх не можна спіймати? Щоб аж так безкарно обманювати людей протягом кількох місяців за однією схемою?

 5. У нас в країні чомусь не ловлять. А якщо і ловлять, то не засуджують……

Обсуждение закрыто.