Вечірнє щастя

Сиджу за комп»ютером і відчуваю  себе повністю щасливою. Так гарно і радісно!

Моя найкраща двоюрідна сестра Света знову приїхала на свою сесію. Варить борщ на сніданок і дивиться «Маргошу» ввечері. А я тішусь від її присутності. Просто так. Бо люблю її.

Коробка маленьких «бонжурчиків» приїхала на вечерю. Майже як у рекламі «Рафаелло». З»їла два і тішусь. Їх ціла коробка! Але я не від кількості тішусь, а через несподіваність появи. Я таке люблю.

Третій том вампірської саги .! Вовкулаки і вампіри разом охороняють Беллу. Від якихось ненормальних новонавернених. Можна сидіти за комп»ютером, читати вампірів, їсти бонжури з чаєм і краєм ока бачити Свету за конспектами.

На цьому фоні невиплачені гроші за серпневу роботу здаються незначною дрібницею. Бо так і є. Життя прекрасне. Життя щасливе. І чого б мені ще хотілося б для ПОВНОГО щастя?

А нічого. Бо повне щастя вже є.

 

 

Вечірнє щастя: 6 комментариев

  1. 🙂 Гарно таке читати 🙂 А якщо взяти до уваги що ми привертаємо до себе такі життєві ситуаціЇ, на які налаштовані емоційно, то гроші скоро виплатять. Обов’язково. Бо якщо є впевненість в тому, що життя прекрасне, воно буде прекрасне у всіх своїх проявах 🙂

  2. Дякую, Абетко, налаштовуюсь емоційно на скору виплату і життя, прекрасне у всіх його проявах:)

  3. Как мало, в сущности, надо человеку для счастья.

    Спасибо, что напомнили… 🙂

  4. На здоров»я! Треба ще самій собі нагадати 🙂

  5. Моє щастя… Тільки ще чашку чаю, і четверту частину саги

Обсуждение закрыто.