В минулому житті я була, мабуть, Самійлом Величком чи Самовидцем. Маю непереборне бажання зберігати, записувати, запам»ятовувати і нічого не викидати. З різних поїздок приїзджають квитки в музеї, буклети, листівочки, проїздні на метро, готельні перепустки. І це все у мене лежить в кімнаті за принципом Карлсона: зліва мотлох, справа — непотріб.

(А моя голова:скільки всякої інформації там зібралось! І нічого не викинеш, все важливе!)

Сьогодні настав вирішальний момент: я нарешті зробила крок по впорядкуванню мотлоху і непотрібу і перетворенню його в прекрасні спогади мого життя. Дякуючи креативним ідеям пані Аліки я збагнула, як це можна впорядкувати!!!

Спочатку я думала робити картини-колажі. Але моїх спогадів набагато більше ніж простору для картин на наших стінах. Потім — хотіла зробити альбом. Як завжди, проблема була в альбомі, треба знайти підходящий, а потім — його заповнювати. А тут — просте рішення, папка з картонними аркушами. Набір картону коштував 6 гривень. Гарну папку з соняшниками я знайшла в емпіку. А тепер — до моєї колекції. Хочете побачити результат? Не так швидко. Спочатку мотлох і непотріб я зберу в одну коробку (бо він у всіх кутках валяється), потім розсортую по поїздках, а вже потім — гарно викладу у свою папку-альбом.

«Шлях художника» .:))

: 13 комментариев

 1. Яка краса! Дуже хочу поглянути на результат 🙂 Ех, не так я багато їздила по світу, щоб собі таке робити.

 2. з самого початку замітки я зрозуміла, що Ви — Річко, моя любов =) Ну просто не так багато гарних початків можна прочитати, а тут про Самовидця завернула. Супер.

  І мені теж не терпиться подивитися на результ. Заінтригувала просто.

 3. Дякую, панянки, за гарні слова! Результат буде не скоро, бо робота передбачається довгенька.(Плюс я ще вишиваю, заслонки в сільському будинку роблю, + …и еще мнє пєть охота…)

 4. пєть охота — то теж добре)) Співи на здоров’я позитивний вплив мають :=) Легені розвивають, голосові зв’язки…

 5. Можна й не швидко, головне, щоб ця робота приносила задоволення і надихала! Я теж чекатиму з нетерпінням, аби подивитися, бо й сама не уявляю, що робити з тим усим милим плюшкінізмом, на який бурчать рідні:-)

 6. Мелле, там, якщо клацнути пані Аліки, то буде перехід на «що з цим робити». Це моє перше посилання на блоксі, яке працює:)

 7. Дякую, дуже гарно, але особисто дуже хочеться побачити, що вийде з папки з соняшниками у такої креативної і приємної людини:-))

 8. Ну, і когда же?… Ми уже все в ожиданіі ізошлі на ето самоє…

 9. Экий Ви бистрий! Я ж іщо должна познать самоє себе, і отдєліть зєрна от плєвел, з»їздити в далекі села туди і назад, написать три звіти, дочитать дві книжки, вишить одну картінку з квєткамі, і одну курочку ( а хто мене підбив на ту курочку?), а тоді вже….
  Ви в конце мєсяца заходітє, поспрашивайтє …:)

 10. Торт з ранку ето зло….

  З ранку краще пиво…

  Ну, ладно. Работайтє над курочкамі і над собой.

  Сроку Вам до 1 жовтня….

 11. Торт з самого ранку — це прелєстно! Але після нього — тільки літати!: )

  Ще можна з кицькою поговорити. Про Єгипет….

Обсуждение закрыто.