Як у нас стало на одного кота менше

Бо він виявися кішкою! Ми повірили тітці Галі на слово, що то котик. І ніхто не здогадався перевірити, як там насправді.Котика назвали Плаксик, і він справно ловив мишей. Надто справно, як на особу чоловічої статі,бо всім відомо, що саме кішки найкращі у цій справі.

Так ми мирно і спокійно жили, аж поки якогось ранку мама уважніше не придивилась до мирно снідаючого Плаксика. І виявила повну відсутність основних чоловічих ознак.

В зв»язку з цим Плаксика перейменували на Йону.На честь кота, який жив у нас десь після війни і звався Йон. А назвали його так теж на честь ( в цій історії стільки честі!) героя оповідання Михайла Коцюбинського, бо якраз тоді цей твір був вельми популярний в нашій родині. Ну, той Йона був чоловіком, тобто, кіт був котом. А наша киця — стала Йоною жіночого роду. Але це так, дрібниці, Риндя, на честь якого назвали нашого Риндю, була вона. А Риндя — він. Ви все зрозуміли? Ось так.

Ганка з Йоною

Як у нас стало на одного кота менше: 44 комментария

 1. Фух!… Налякали заголовком до замітки…

  Я вже морально підготувався читати щось сумне…

  А тут, все в порядку! :))

 2. Все в порядку, і тільки так.
  (співає) : » розовий фламінго, дітя заката.

 3. Доречі, про дєтєй заката…

  Думайтє о хорошем.

  Через деякий час, зважаючи на чудову гендерну трансформацію Плаксика, котів у Вас буде більше. І більше… І більше… ;))

 4. Розовий фламінго, ля-ля. 🙂
  Є така чудова річ як ветеринарна клініка. Тому гендерна трансформація Плаксика не призведе до збільшення котів в нашій хаті. Така селява:)

 5. А моїй кицьці ніяка ветеринарна клініка не потрібна була. Бо вона того… трохи не тієї сексуальної орієнтації в мене.

 6. Пощастило тобі, Абетко, з сексуальною орієнтацією кицьки. А в скільки місяців ви це помітили? Бо Йона постійно з Химерою грається ( цю нам сусіди залишили тимчасово), може, і в неї така нетрадиційна орієнтація?

 7. У нас з самого початку було 2 кошеняти — хлопчик і дівчинка. Тож коли вони попідростали (десь біля року їм вже було), кицька почала лізти на кота зверху і хапати за загривка. Кіт добряче лякався, та й ми чесно кажучи також. Кота були змушені віддати знайомим, кицьку залишили. Якось поїхали з нею до села, думали що без кошенят не обійдеться. Але історія повторилася. Ходив до нашої Баськи величезний рудий кіт в гості, а вона гнала його під три чорти. А потім повторила свій коронний номер з молодості — залізла зверху і сама почала імітувати поведінку кота. Більше ми рудого на своєму подвір’ї не бачили ) От не знаю, чому ще нема такої професії, як котячі сексопатологи?

 8. Я пам»ятаю у фільмі «Блондинка в законі -2» про це йшла мова,про собачу сексологію. Мо, і до нас дійде ?:)

 9. Хм… Яке цікаве ви розповідаєте…

  Кошки лєсбіянкіі… Чи то скоріше кошкі транссексуали…

  Інтєрєсно-інтєрєсно… :))

 10. 1st,

  це простий інтерес, чи професійний? 🙂

 11. Простий, невинний, обиватєльскій інтерес…

  У мене, незважаючи на велику кількість, всі коти традиційної орієнтації… :))

 12. А в мене так вийшло, що мало але влучно :=)

  Хоча друга кицька повністю пристойна. Вірніше, нормальна.

 13. Та-а-ак… Ви, значіцца, вважаєте, що гомосексуалізм, то не нормально?… 😉

 14. Нє.. я скоріше вважаю, що у кожного є свої таракани в голові. У когось вони можуть бути в сексуальному плані, у когось в іншому, немає значення… А найненормальніша для мене людина — це сама нормальна з точки зору соціуму. В попередньому коментарі я казала саме з соціумної як загальноприйнятої точки зору, а не своєї власної, бо інакше могла б заплутатися в словах 🙂

  А моя точка зору каже, що якщо 2 людини вступили в гомосексуальні відносини цілком зі своєї волі і їм так добре, то чому б і ні? Як то… у них свій власний монастир, до якого зі сторони краще не лізти.

  А вам що, значіцца, так важливо, щоб вважали що це нормально? 🙂

 15. «…я казала саме з соціумної як загальноприйнятої точки зору, а не своєї власної…» — Це радує… 🙂

  Нам важливо, бо ми за свободу вибору, і свободу особистості у ВСЬОМУ. ;))

 16. «Нам важливо, бо ми за свободу вибору, і свободу особистості у ВСЬОМУ» — які вірні слова кажете! Іноді думаю, що ви Терези 0_о

 17. Ми Блізнєци. Ето в рази кручє Терезів, Водолєєв і прочіх Риб і Овнов… 😉

 18. Ну нє знаю, нє знаю 🙂 Терези — єдиний неживий знак в гороскопі, от!

 19. Ох, щось ми не за темою тут спамимо. Річко, вибач)

 20. Чому не за темою? Всє Блізнєци люблять котів! 😉

  Вона не образиться, бо розумна і любить котів… 🙂

  ЗІ. Не знаю… Ти так очєнь даже живєнька… ;))

 21. Спілкуйтесь на здоров»я, шкода,що я пів дня пробігала в різних справах, а то теж щось написала б на цю цікаву тему.

 22. А яка саме тема цікава? Кошачого гомосексуалізму, чи перфектності знаків зодіаку? 😉

 23. Обидві цікаві. :)І кошачий гомосексуалізм, і знаки Зодіаку.
  Колись кілька моїх знайомих-родичів захоплювались астрологією, я мусила прослухати не одну лекцію на цю тему, а спостереження за тим, як готувались гороскопи для газети… тут я замовкаю. Бо така цікава тема:)

 24. Чого ж замовкати, коли тема цікава? Тра навпаки її розвивати! 🙂

  От Ви, наприклад, хто за гороскопом?

  Якщо це звісно не військова таємниця… 😉

 25. Як тут розберешся… Мій приятель, який те все писав в газету, стверджував,що тепер є новий додатковий знак, змієносець, чи що 🙂 тринадцятий, і от я саме той змієносець, чи вогнеборець (це давно було, не пам»ятаю) , і є.

  Потім я спілкувалась з послідовником традицій Веди, який практикував польоти сікхічні. Дуже чоловік приємний у спілкуванні, запропонував мені гороскоп скласти. Виявилось, що я, все життя Скорпіон на переході в Стрільця, у нього чомусь стала Левом (?!).Бо в їх традиції гороскопи складаються за сонячним календарем (?!).

  А найприкольніше про гороскопи розповідав знайомий журналіст. В їх газеті завжди були гарні прогнози,бо перед публікацією редактор все негативне викреслював.

  На єтом маленьком прімеріке судите самі об Амеріке 🙂

  а також про те, хто я за гороскопом.

 26. Как всьо сложно… :))

  Я в курсє про Змієносця. Але вважаю, що його все таки не треба враховувати.

  Знаків повинно бути дванадцять. Так надо.
  А то бардак виходить… 🙂

  Я чомусь і думав що Ви Скорпіон. Виходить, шось вгадав… 🙂

  Веди-шмєди… А ще єсть гороскоп друїдів… Там деревця-рослинки кожній людині соотвєтствуют… Теж цікаво. 🙂

  А газетні гороскопи… Ой, я бачив як це робиться. :))

  Навіть один раз сам писав. Інтірєсно! :))

 27. Ой-ой-ой, як цікаво розмову завернуло!

  1st,

  а як ти гороскоп писав, і чого тільки один?

  Річко,

  а що то таке — сикхічні польоти? Вперше про таке чую 🙂

 28. Абетко,
  Оцей мій знайомий, він слідує вченню такого собі Маг…. раджі, чи як там той достойний муж називається , і всі вони практикують медитацію в своїй техніці. Техніка передається від вчителя до учня, плюс ведичні зання (харчування, облаштування житла, загалом життя). До всього Гена, так його звуть, ще й має прекрасну звичку не чіплятись з пропагуванням своїх поглядів до інших людей.
  А, про польоти.. Через те,що вони практикують великою спільнотою, виходить так, що як тільки хтось прорвется в інші світи, колеги теж можуть таке зробити. Довго вони хотіли від землі відірватись (як крок до левітації), і нарешті комусь таки вдалось. Відірватись — це не означає висіти, а так — всім тілом наче підстрибувати. Як це робиться — я не бачила, бо ж не посвячена, але добре гицає. Уяви собі, ти лежиш в позі трупа і тіло наче підкидається над землею. Так Гена мені пояснював, а підстав не вірити в мене немає, бо він порядна інтелігентна людина.

 29. Элементарно, Абетка. Брал и писал…

  Для газеты. Бабулька, которая писала в больнице лежала. Вот я и подменил её.

  Прикольно! 🙂

  Берёшь читаешь, за прошедший месяц, переставляешь местами, дабы не повторялось у одних знаков часто одно и тоже, включаешь фантазию… Вуаля! Гороскоп готов. ;))

  А ты думала кто их в массе своей составляет? Астрологи? 😉

 30. 1st,

  ну как же так можно 🙁

  Хотя, если учесть, что вариантов всего 12, а людей — миллионы, у кого-то да сбудется 🙂 А вообще более-менее себе гороскоп составить можно с помощью программки. Уранус называется, но ее надо немного подламывать, потому как не бесплатна.

  Річко,
  я теж вірю, що так може бути. Якось дивилася на власні очі, що йоги виробляють; і не в таке повіриш. А звичка не чіплятися з пропагуваннями духовної методики, якої притримуєшся каже якраз за те, що в методиці багато правдивого. От якщо вже почали розмовляти за астрологію =) Гарний астролог ніколи не буде нав’язувати знайомим астропрогнози, ніколи не буде диктувати, як потрібно жити. Навідміну від Свідків Єгови, що давно у всіх в печінках сидять.

 31. «ну как же так можно :(»

  Вот такой я циничный негодяй… 😉

  Абетка, далеко не каждая газета может позволить себе держать в штате профессионального астролога.

  Более того, даже те которые могут себе позволить не всегда так поступают. Факт.

  Поэтому туеву хучу гороскопов пишут просто левые товарищи с хорошей фантазией, типа меня. :))

  Резюме: Не слишком доверяйте газетным гороскопам. 😉

 32. А я им и не доверяю. Каким образом все человечество можно встроить в систему общих 12 вариантов? Астролог-профессионал, если на такого газета сможет раскошелиться, напишет общий прогноз, ориентируясь на время 00.00 по Гринвичу, не беря во внимание год рождения, естественно. И даже не учитывая этого я родилась далеко не в 00.00 по Гринвичу, какой смысл мне вообще читать гороскопы в таком случае? 🙂

 33. Я тоже не в Гринвиче родился…. Поэтому гороскопов не читаю.

 34. А в котором часу ті родился по нашенскому времени? Ближе к вечеру?

 35. Ой, я забыл… Не помню точно, но кажись после полудня сразу. Надо справки навести… :))

 36. от так завжди — щойно є про що поговорить, а я в мережу не можу вийти по причині отимання бойових завдань і виписки нарядів поза чергою за гарні очі!!!

  пишу навздогін: про практику виходу з тілоф гарно написав Бах у Міст через вічність, десь у другому розділі. як не читали — почитайте, досить гарна річ, відмінна від Чайки.
  а про гороскопи (шкода, що не можна вставити живий смайл, який регоче до сліз), 1stе, повеселив розповіддю про досвід складення гороскопів. є гарний анекдот про синоптиків. син приходить до батька і каже: тату, а твої прогнози завжди збуваються? батько каже: збуваються завжди! от тільки день, буває, не збігається:-)

  Річко, а як вам Анфіса, яка стала Анфісом? Буває :-)))

 37. Абетко, ну а кішка з нетрадиційною орієнтацією, ще й описана таким чином — супер! який там сексопатолог, вона ж напевно почувається добре і вважає себе перфектним створінням:-)))))

 38. Дорогі мої, шкода вас покидати, але автобус на далекі села через дві години 🙂

  Мелле, Анфіс — це неперевершено, я пам»ятаю у Шварца був у Драконі кіт Машенька, його ще постійно питали, чому котенят не приводить… 🙂

 39. melle, а де це за гарні очі позачергові наряди дають? Безобразіє! ;))

 40. якщо начальство жінка — то дають, доганяють і ще раз дають:-) завжди мріяла працювати у чоловічому колективі…
  додаток до теми про котячий гомосексуалізм. приємний котик Мишка, про якого писала, виявився безнадійно закоханий у свого брата. гвалтує його не соромлячись, той з усіх сил відстоює свою чоловічу честь… з цим світом явно щось відбувається…

 41. «завжди мріяла працювати у чоловічому колективі… » — А я у жіночому… 🙂

  Придбайте Міші кішечку. Або хоть на прокат візьміть… У нього ж просто альтернативи немає… 😉

 42. Він не Міша, а Мишка, котик, якого звати Мишка :0))))). Вони з братом живуть у селі — на волі, де кішечок — білих, плямистих, чорних, рудих і т.д. — не міряно!!! Альтернатива є, але вибір впав на брата!!! 🙂

 43. Вот оно чё, Михалыч….

  Кот Мышка… Да ещё и гомосек… Как всё запущенно, оказывается. Я-то думал они в замкнутом пространстве квартиры существуют… :))

Обсуждение закрыто.