Історії про Хрущова

Моя мама колись давно закінчила історичний факультет. І довго-довго розповідала учням і ученицям педучилища про історію СРСР.Потім — України. І про всесвітню теж.
Але я не про те. Крім різних обов»язкових знань вона тримає в голові купу словечок, приказок, анекдотів часів СРСР на політичні теми. Деякі я завчила, бо слухала чи не все життя. От ви знаєте, якими словами Хрущов закривав двадцятий з»їзд партії? Ні? Він сказав: «За роботу , товариші!» , а мама ще довго повторювала ці слова, організовуючи вихід нашої родини на город. До речі, я зауважила, що генсек Горбачов пам»ятав хрущовську репліку, і щось схоже виголосив на закінчення двадцять сьомого партійного з»їзду. Щось про нову роботу, яка попереду. Хоч я тоді тільки у школі вчилась, але городу мала достатньо, аби запам»ятати, як з»їзди закінчуються.

Тепер — анекдоти.

Чи знаєте ви як закінчилось змагання з бігу Хрущова і Ейзенхауера ? ( Ви вже уявили, які ці два добродії поважної комплекції біжать? І я уявила.) Так от, за повідомленнями радянської преси, перший секретар КПРС зайняв у змаганнях почесне друге місце. А американський президент прибіг передостаннім . Як прикро для американського народу. Яка радість для радянських людей. 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*