Зелененька дискета

Зранку запланувала подвиг: включення «Евересту». По-перше, в селі без комп»ютера ніяк не можна, це я вже помітила, багато писати хочеться, а руки не встигають. Вести ж його в село, не забравши з нього різну писану (він дофлешкового періоду) ніяк не можна. Його в селі через цю писанину на зиму  не залишали, раптом пропаде, а тут — знову везуть.

В чому проблема, запитаєте ви. Відповідаю. Коли 9 травня в мене на моєму робочому Гансі щось задиміло (якась коробочка), то мій брат приїхав мене рятувати (за хвостика витягати). Він таку коробочку мені привіз і в Ганса (мого робочого комп»ютера) заклав. А потім виявилось, що для цієї коробочки потрібен новий шнур. Додатково.

Шнур брат не привіз, тому ми витягли його з Евересту. При цьому я , випадково, витягла два шнури, один зайвий, а що Еверест стоїть в складному положенні підключення (під столом плоска коробка, яку блок живлення називають, така горизонтальна), то без подвига його ввімкнути ніяк не можна.

Я навіть додатковий шнур знайшла! Десь два місяці тому! А подвиг — ніяк не виходив. Зате сьогодні щось склалося, я відсунула стіл, знайшла два шнури, згадала Лесену пораду — для кожного шнура своя дірка, всунула!!!!! — і воно запрацювало.

Зразу ж скинула на дискету три сторінки тітчиних спогадів. І випадково зачепилась за свою писанину минулого літа, ще до ранкових сторінок. Писанина мені сподобалась, я її теж скопіювала на дискету , таку зелененьку, і вимкнула комп»ютер з усвідомленям власної геніальності. Думаючи про власну генальність, я поклала дискету на видне місце, щоб в офісі скопіювати її на щось нормальніше.

Минуло півгодини. Хто мені скаже, де те видне місце, на яке я зелененьку дискету поклала?

Зелененька дискета: 4 комментария

  1. 🙂 🙂 🙂 Як це мені себе нагадує!!Якось скинула фотографії на флешку правлені, вистромила з комп’ютера з метою покласти на видне місце — щоб перед роботою не забути взяти. Зранку відразу згадала про фотографії. А от де те «видне місце» знаходиться, забула…

    Знайшла флешку вже ввечері — в склянці з зубними щітками. Що вона там робила — досі не розумію.

  2. Ох, вона і справді лежить на видному місці. Я біля нього тисячу разів проходила 🙂

Обсуждение закрыто.