Що роблять дорослі, коли діти сплять?

Ласкаво просимо у дитяче царство. Це називаєтся магічна кімната. Як завжди, найкращий момент чарівного бардаку (зліва мотлох, справа — непотріб) я прогавила. Все прибрали, і тепер граються цивілізовано. У  кожної ляльки свій куток.

Лада

Лена

Леся

На стіні — камін, бо  у кожної порядної чарівниці у кімнаті він мусить бути. Я не знаю, може за ним і двері є?

 

Камін

А це етажерка з потрібними магічними предметами. В цій книжці ми прочитали,що кожна чарівниця муситьмати чарівне зілля, череп людини і ріг єдинорога. Череп і ріг ми замінили пташиними гніздами. Торішніми.

чарівна книга

Етажерка

Почалось це минулого року. Пташка звила гніздо на балконі на вікні. Ми терпляче спостерігали через вікно за пташенятами, а коли всі виросли і гніздо спорожніло, ми тихенько його  забрали. Щоб наступного року ніхто на балконі не гніздився. Дерев їм мало, чи що ?

Ганка з цього зробила висновок, що як тільки пташки вилітають — гніздо одразу ж можна використовувати. І цього року, не встигла я отямитись, як гніздо з черешні під вікном перекочувало у магічну кімнату. «Пташечка полетіла, тьотю!» — таким аргументом мене переконували. Гм, мабуть, вильоту пташечки чекали не один день. Все-таки я невпевнена, чи наступного року пташечка не стішилася б цим гніздом на черешні! Але, що зроблено, то зроблено. Урочиста процесія дівчачого гурту вже тягне гніздо у свою кімнату.

 

етажерка

Дивіть і заздрість! Бо на роботу тут не ходять!

Що роблять дорослі, коли діти сплять?: 4 комментария

  1. Ех… як же воно гарно))))

    Пригадую своє дитинство і починаю посміхатися.
    А чарівні зілля у вас варяться? 🙂

  2. Аякже, варять! Зараз менше,бо дуже багато бігають в різних важливих справах. Мають спеціальний зошит, куди записують рецепти чарівного зілля .:)

  3. Гм-хм….

    А що потім з цими зіллями робиться? Їх хто-небудь вживає, чи вони як в алхіміків на поличці стоять до ліпших часів? 🙂

  4. Воно вживається як чай усією сім»єю, тільки свіжоприготовлене. В зошиті записано — чорнобривці для печінки,звіробій для шлунку, м»ята заспокійлива і т.д. Все це засипається у чайничок і заварюється. А потім питають: «ви чай будете чи чарівне зілля?» Більшість обирає чарівне зілля.

Обсуждение закрыто.