У вас теж гуглівська реклама

змінилась останнім часом?  У них  нашестя порносайтів ? Чи всі інші нормальні реклами вже закінчились?

У вас теж гуглівська реклама: 13 комментариев

 1. якщо еротичне шось чи натяки — це завдяки віджету від пліткаря:)

 2. Варто написати, і вже — змінили :). Бо вчора і сьогодні вранці — все поради як пеніс збільшити і секс-оn-line пропонували. Якесь у них помутніння розуму відбулося.

 3. Варто написати, і вже — змінили :). Бо вчора і сьогодні вранці — все поради як пеніс збільшити і секс-оn-line пропонували. Якесь у них помутніння розуму відбулося.

 4. Криза дійшла і до гугла, і пліткар тут не винен. Знову шедеври з»явились .На тих блогах, де пліткаря не ставила, ті самі рекламки. Хоч бери і переводь все і категорію 18+

 5. tivasyk,
  цікаве запитання. Відповідаю: мені подобається процес створення блогів і викладання на них реклами. Нові горизонти в житті відкриваю таким чином, нові знання здобуваю, так би мовити. Нові слова вивчаю. Нові запитання виникають.

  До Вас, наприклад.

  Чому Вас цікавить, навіщо мені гуглівська реклама?

 6. — Чому Вас цікавить, навіщо мені гуглівська реклама?

  гхм. все просто. реклама — це інструмент заробітку. не знаю непевне, але навряд чи блог річки наразі є достатньо відвідуваним ресурсом, щоби генерувати більш-менш помітний прибуток. тобто заробітку нуль.

  отже… скоріше реклама тут — це просто експеримент заради експерименту. свого роду азарт?

  p.s. пропоную одразу переходити на «ти», бо в тенетах оте «викання» доволі дивно сприймається. мені, принаймні, незручно =)

 7. tivasyk,

  А я потайна жінка, одразу всіх стратегій не розкриваю.:)

 8. А я от, навпаки, хочу розмістити у себе на блогах рекламу (навіть заради азарту. До речі, зауваження річки щодо пізнання дуже цікаве, погоджуюсь) і не знаю з чого починати. Який перший крок?

 9. makar_78,

  перший крок — це, либонь, реєстрація на гуглі, як користувач, а потім шукаєте,де вона, та реклама, вона в розділі «все про гугл», підрозділ — для власників сайтів, ось тут:http://www.google.com.ua/intl/uk/about.html, нам, блогівцям, треба шукати AdSense, він може бути за цим посиланням.

  http://www.google.com/adsense/login/en_US/?hl=en_US&sourceid=aso&subid=ww-en_US-et-ads&medium=link&gsessionid=maGizK_hI91jCg4gPYq5TA
  І там реєструєтесь, і виставляєте їх посиалння на свій блог.

  Докладно все там описано, як цю реєстрацію зробити.

 10. Української мови для сайтів? Вони це пропускають. Блоксівські сайти з українською мовою проходять. А реклама українською мовою теж є.

Обсуждение закрыто.