Зовнішня політика і ремонт диванів

Словом, у мого спального дивану така проблема:ніжка підгинається. Час від часу. Якраз днями я помітила, що та ніжка трохи перекосилась, і гарненько її поправила. А потім, на свою голову, вирішила диван ближче до стіни посунути. Краще б я цього не робила…

В результаті, вже дві ніжки з одного боку гарненько повгинались. Сьогодні оглянула місце катастрофи — ще трохи і я спатиму в позі "ноги вище голови ". Кажуть, для ніг це корисно. А для голови?

Дивно, але ніжки більше виправлятись не хотіли, скривились намертво, в СРСР сказали б, як Ленін на світову буржуазію. Я трохи подумала і прийшло мені в голову креативне рішення. А що, коли я під диван засуну щось товстеньке, щоб не дало йому в кінець скривитись? Кілька цеглин, наприклад. Або пеньок. Або… чого в хаті найбільше ? Книжок, звичайно.

Пам"ятаю , Остап Вишня писав, що українці культурна нація, бо глечики з молоком томиками віршів накривають.  Він не знав, що ще й під диван книжку можна підставити! 

Спочатку я обрала товстеньку книгу про комсомольців-героїв, раритетне видання 60-років. Сподівалась зміцнити її "Лисом Микитою" і однією картинною галереєю. "Комсомольці" виявились не такими витривалими,  як я думала. При контакті з диваном почали розлізатись по всіх швах. Довелось витягти їх і поставити на місце.

Я знову почала оглядати книжкові полиці. Щоб таке солідне, велике підкласти?  О, знайшла . Словник. В чотирьох томах. І гарно так один том вліз, як по маслу.

Тільки гризе мене одна думка.

 Чи не є підкладання під диванні ніжки "Словника російської мови" Ожегова  загрозою національним інтересам Росії ? І чи не спричиним ми з диваном міжнародний скандал і чергову дірку в ледь-ледь залатаних  стосунках з сусідами? 

Взагалі, що тут важливіше, мій диван  чи українська зовнішня політика? 

Зовнішня політика і ремонт диванів: 6 комментариев

 1. Отпили нафиг эти ножки! Будешь спать как японская гейша! ))

 2. думала про таке.:) Якби ж то не треба було все перевертати, диван, з дивану все виймати, так просто ті ножки не відпиляєш. Хіба що самі відваляться:)

 3. Річка,

  насмішила 🙂 Відразу згадала про своє ліжко в селі =)

  Вважаю, що у цьому питанні якість твого сну важливіша за якість нашої політики.

 4. a.betka,
  по секрету, сама хіхікаю, як згадаю.:)

 5. Можно на нем попрыгать, ножки сами и отвалятся ))

 6. zebra, дякую за пораду,
  поки нічого не відвалиться, «пригай, не пригай», словник російської мови під редакцію Ожегова надійно зберігає стійкість мого дивану:) Аж до серпня, бо тоді приїдуть родичі з Росії і він, тобто словник, не диван, має до них переїхати. Назавжди.
  А тоді я попригаю і ніжки відваляться. На радість сусідам знизу:)

Обсуждение закрыто.